Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
    Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny
  Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu


  ul. Lubańska 11-12, 59-900 Zgorzelec
  NIP 615-17-06-942, REGON 231161448
  tel. +48 75 77 22 900, fax +48 75 77 55 042

PN-EN ISO 9001:2015
Misja szpitala: "Bezpieczeństwo przez rozwój"

 
 
Strona główna Dla pacjenta Dla pracowników Informacje Przetargi Konkurs ofert Dane kontaktowe SZJ RODO/CYBER Sygnalista

 
   
   
 

Dla pacjenta

Śniadanie 17-04-2024

DIETA PODSTAWOWA

Płatki ryżowe na mleku 310ml
chleb pszenno- żytni 70g
masło 13g
pasta z twarogu i oliwki czarnej 100g
papryka czerwona 40g
herbata

DIETA Z OGRANICZENIEM ŁATWO PRZYSWAJALNYCH WĘGLOWODANÓW

chleb żytni razowy  105g
masło 13g
pasta z twarogu i oliwki czarnej 100g
papryka czerwona 40g
herbata

Obiad 16-04-2024

DIETA PODSTAWOWA

Brokułowa  350ml
Ryż gotowany 100g
Filet drobiowy z warzywami 150g
sok rozcieńczony w wodzie 250ml

DIETA Z OGRANICZENIEM ŁATWO PRZYSWAJALNYCH WĘGLOWODANÓW

Brokułowa  350ml
Ryż gotowany 100g
Filet drobiowy z warzywami 150g
woda niegazowana 250ml

Śniadanie 16-04-2024

DIETA PODSTAWOWA

Kasza manna na mleku 310ml
chleb pszenno- żytni 70g
masło 13g
serek krążek 2szt
kiełbasa szynkowa 50g
rzodkiewka 40g
herbata

DIETA Z OGRANICZENIEM ŁATWO PRZYSWAJALNYCH WĘGLOWODANÓW

chleb żytni razowy  105g
masło 13g
serek krążek 2szt
kiełbasa szynkowa 60g
rzodkiewka 40g
herbata
 

Obiad 15-04-2024

DIETA PODSTAWOWA

Kapuśniak 350ml
Kasza gryczana 100g
schab gotowany w sosie pieczarkowym 150g surówka z buraczków 150g sok rozcieńczony w wodzie 250ml

DIETA Z OGRANICZENIEM ŁATWO PRZYSWAJALNYCH WĘGLOWODANÓW

Kapuśniak 350ml
Kasza gryczana 100g
schab gotowany w sosie pieczarkowym 150g surówka z marchewki 150g woda niegazowana 250ml

Śniadanie 15-04-2024

DIETA PODSTAWOWA

Płatki owsiane na mleku 310ml
chleb pszenno- żytni 70g
masło 13g
ser mozzarella 40g
ogonówka 30g
pomidor 50g
herbata

DIETA Z OGRANICZENIEM ŁATWO PRZYSWAJALNYCH WĘGLOWODANÓW

chleb żytni razowy  105g
masło 13g
ser mozzarella 40g
ogonówka 30g
pomidor 50g
herbata

 

Menu kuchni rehabilitacji 08-14.04.2024

Menu kuchni rehabilitacji 01-07.04.2024

Menu kuchni rehabilitacji 25-31.03.2024

Menu kuchni rehabilitacji 18-24.03.2024

Menu kuchni rehabilitacji 11.03-17.03.2024

Menu kuchni rehabilitacji 04.03-10.03.2024

Menu kuchni rehabilitacji 26.02-03.03.2024

Menu kuchni rehabilitacji 19-25.02.2024

Menu kuchni rehabilitacji 12-18.02.2024

Menu kuchni rehabilitacji 05-11.01.2024

Menu kuchni rehabilitacji 29.01-04.02.2024

Menu kuchni rehabilitacji 22-28.01.2024

Menu kuchni rehabilitacji 15-21.01.2024

Menu kuchni rehabilitacji 08-14.01.2024

 
 
 
 

Menu kuchni rehabilitacji 27.11-01.12.2023

Menu kuchni rehabilitacji 22-24.11.2023

 
 
Pliki do pobrania
PlikZałączającyRozmiarCreated
Pobierz plik (PROGRAM 15.04-21.04.2024.pdf)PROGRAM 15.04-21.04.2024.pdfAdministrator IT WS-SP ZOZ w Zgorzelcu193 kB2024-04-15 11:09
 
     
   
 
Dział Techniczny
+ 48 571 334 896
Dział Organizacji i Nadzoru
+ 48 571 334 872
Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
+ 48 571 334 858 / 880 (zamp / zaop)
Dział Księgowości
+ 48 571 334 873
Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
+ 48 571 334 869
Dział Ewidencji Majątku
+ 48 571 334 891
Dział Marketingu i Rozwoju
+ 48 571 334 885
Dział Rozliczeń Usług Medycznych
+ 48 571 334 832 / 868
Dział Informatyki
+48 571 334 893
Dział Administracyjno-Gospodarczy
+ 48 571 334 876
Radca Prawny
+ 48 571 334 845