Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
    Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny
  Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu


  ul. Lubańska 11-12, 59-900 Zgorzelec
  NIP 615-17-06-942, REGON 231161448
  tel. +48 75 77 22 900, fax +48 75 77 55 042

PN-EN ISO 9001:2015
Misja szpitala: "Bezpieczeństwo przez rozwój"

 
 
Strona główna Dla pacjenta Dla pracowników Informacje Przetargi Konkurs ofert Dane kontaktowe SZJ RODO/CYBER Sygnalista

 
   
   
 

Dla pacjenta

Śniadanie 17-04-2024

DIETA PODSTAWOWA

Kasza manna na mleku 310ml
chleb pszenno- żytni 105g
masło 14g
jajko 1szt
papryka 50g
herbata

DIETA ŁATWOSTRAWNA

Kasza manna na mleku 310ml
chleb pszenny 100g
masło 14g
jajko 1szt
papryka 50g
herbata

Obiad 16-04-2024

DIETA PODSTAWOWA

Zupa chłopska 250ml
Ziemniaki gotowane 200g
Gołąbki w sosie pomidorowym 250g
herbata

DIETA ŁATWOSTRAWNA

Zupa chłopska 250ml
Kaszotto 250g
herbata

Śniadanie 16-04-2024

DIETA PODSTAWOWA

Płatki owsiane  na mleku 310ml
chleb pszenno- żytni 35g
bułka pszenna 1 szt
masło 14g
twaróg z koperkiem 75g
pomidor 50g
herbata

DIETA ŁATWOSTRAWNA

Płatki owsiane  na mleku 310ml
chleb pszenny 25g
bułka pszenna 1 szt
masło 14g
twaróg z koperkiem 75g
pomidor 50g
herbata
 

Obiad 15-04-2024

DIETA PODSTAWOWA, ŁATWOSTAWNA

Zupa ziemniaczana 250ml
Makaron pszenny gotowany 200g
Pierś z kurczaka z sosem szpinakowym 150g herbata

Śniadanie 15-04-2024

DIETA PODSTAWOWA

Płatki ryżowe na mleku 310ml
chleb pszenno- żytni 105g
masło 14g
ser żółty 50g
dżem 1szt
herbata

DIETA ŁATWOSTRAWNA

Płatki ryżowe na mleku 310ml
chleb pszenny 100g
masło 14g
ser żółty 50g
dżem 1szt
herbata

 

Menu kuchni szpitala 08-14-04-2024

Menu kuchni szpitala 01-07.04.2024

Menu kuchni szpitala 25-31.03.2024

Menu kuchni szpitala 18-24.03.2024

Menu kuchni szpitala 11.03-17.03.2024

Menu kuchni szpitala 04.03-10.03.2024

Menu kuchni szpitala 26.02-03.03.2024

Menu kuchni szpitala 19-25.02.2024

Menu kuchni szpitala 12-18.02.2024

Menu kuchni szpitala 05-11.01.2024

Menu kuchni szpitala 29.01-04.02.2024

Menu kuchni szpitala 22-28.01.2024

Menu kuchni szpitala 15-21.01.2024

Menu kuchni szpitala 08-14.01.2024

Menu kuchni szpitala 01-07.01.2024

Menu kuchni szpitala 25-31.12.2023

Menu kuchni szpitala 18-22.12.2023

Menu kuchni szpitala 04-08.12.2023

Menu kuchni szpitala 27.11-01.12.2023

Menu kuchni szpitala 20-24.11.2023

Menu kuchni szpitala 15-19.11.2023

 
 
Pliki do pobrania
PlikZałączającyRozmiarCreated
Pobierz plik (PROGRAM 15.04-21.02.2024_szp.pdf)PROGRAM 15.04-21.02.2024_szp.pdfAdministrator IT WS-SP ZOZ w Zgorzelcu107 kB2024-04-15 10:52
 
     
   
 
Dział Techniczny
+ 48 571 334 896
Dział Organizacji i Nadzoru
+ 48 571 334 872
Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
+ 48 571 334 858 / 880 (zamp / zaop)
Dział Księgowości
+ 48 571 334 873
Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
+ 48 571 334 869
Dział Ewidencji Majątku
+ 48 571 334 891
Dział Marketingu i Rozwoju
+ 48 571 334 885
Dział Rozliczeń Usług Medycznych
+ 48 571 334 832 / 868
Dział Informatyki
+48 571 334 893
Dział Administracyjno-Gospodarczy
+ 48 571 334 876
Radca Prawny
+ 48 571 334 845